Avukatı Açıkladı: Dilan Polat’ın Ataşehir Şubesinde Satılan Ürünlerin Günlük Cirosu Tadınızı Kaçıracak!

Günler hatta haftalar geçmesine rağmen Dilan Polat davasında sular durulmuyor. Kara para aklama ve vergi kaçırma iddialarıyla tutuklanan çiftin avukatından yeni bir paylaşım geldi. Sosyal medya fenomeni Dilan Polat’a ait güzellik merkezinin Ataşehir şubesine ait günlük ciro bilgisi paylaşıldı. 

Detaylara bakalım ?

Şatafatlı hayatlarının en ufak detayına kadar takipçileriyle paylaşan Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın tozpembe hayatı kısa sürede siyaha büründü.

1 Kasım’da düzenlenen eş zamanlı operasyonlarla gözaltına alınan Polat çifti ve aileleri 4 Kasım’da kara para akla ve vergi kaçırma suçlamalarından tutuklandı.

Arkadalarında adeta bir kaos yığını bıraktığını söyleyebileceğimiz ikilinin cephesinde ya her geçen gün yeni bir bilgi öğreniyoruz ya da bambaşka iddialar ortaya çıkıyor.

Sosyal medyada davaya ilişkin bilgiler paylaşan Polat ailesinin avukatı Osman Eryiğit geçtiğimiz günlerde ortaya atılan “intihar” iddialarıyla da gündeme gelmişti.

Dilan Polat’ın kendisine seslenerek ‘Osman yemin ederim bir suç işlemedim, neden buradayım diye soruyorum sürekli kendime, kendimi anlatamıyor olmak da beni çok yoruyor’ dediğini söylemişti.

Eryiğit bu sefer de, 10 Ekim’in erken saatlerinde kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırıya uğrayan Dilan Polat Güzellik Merkezi’nin Ataşehir şubesine ilişkin bir açıklama yaptı.

Polat ailesinin avukatı, 22 Temmuz 2023 tarihinde Dilan Polat’ın yaptığı bir kampanya ile Ataşehir şubesinden satılan paketlerin cirosunun 1.3 Milyon TL olduğunu açıkladı.

Kampanya yapılan tarihte Ataşehir şubesinde izdiham yaşandığını dile getiren avukat Osman Eryiğit’in paylaşımlarını buradan görebilirsiniz.

??

Sizin konu hakkındaki düşüncelerinizi de oldukça merak ediyoruz…

Hadi yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x