‘Çok Tatlı Bir Deli’ Denmesine İtiraz Etmişti: Esra Dermancıoğlu Milano Sokaklarında Çılgınlar Gibi Dans Etti

Rol aldığı her yapıma damgasını vurmayı başaran oyunculardan biri olan Esra Dermancıoğlu geçtiğimiz günlerde Gökhan Çınar’ın sunduğu Katarsis programına katıldı. Konuk olduğu programda kendisine deli denmesiyle ilgili ‘ben deli değilim ama sürünün içinde çok aynı davranmıyor olabilirim’ ifadeleriyle dikkat çekmişti. Ünlü oyuncunun Milano sokaklarındaki çılgınlar gibi dans ettiği anlar çok konuşuldu.

Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde canlandırdığı ‘Mukaddes Yenge’ rolüyle hafızalara kazınan Esra Dermancıoğlu magazin dünyasının en dikkat çeken isimlerinden bir tanesi.

Başarılı oyunculuğu, sosyal medya paylaşımları ve eğlenceli karakteriyle pek çok kişinin beğenisini kazanan ünlü oyuncunun her açıklaması gündem oluyor diyebiliriz.

Şimdilerde Hudutsuz Sevda dizisinde Asiye karakterini canlandıran Dermancıoğlu, geçtiğimiz günlerde Uzman Klinik Psikolog Gökhan Çınar’ın sunduğu Katarsis programında konuk oldu.

Ünlü oyuncunun yaptığı açıklamalara bakıldığında kendisinin dışardan rengarenk biri olarak görünse de çok duygusal biri olduğunu anladık.

Katıldığı programda özel hayatına dair açıklamalarda da bulunan Dermancıoğlu kendisine “Çok tatlı bir deli” denmesine itiraz etti.

‘Bu bana ters geliyor, ben deli değilim ama sürünün içinde çok aynı davranmıyor olabilirim’ ifadeleriyle bu anlayışıya karşı çıktı.

“Bu bana ters geliyor, ben deli değilim ama sürünün içinde çok aynı davranmıyor olabilirim” ifadeleriyle bu anlayışıya karşı çıktı.

Son olarak Milano’ya giden ünlü oyuncu sosyal medya hesabından eğlenceli paylaşımlar yapmaya devam etti. ‘Milano’da bir Esra’ notu ile paylaşılan karelere yorum ve beğeni yağdı.

Esra Dermancıoğlu Instagram hesabından ”Ciao Italia:) ?♥️” notuyla bir video yayınladı. Ünlü oyuncunun sokakta çılgınlar gibi dans edip eğlendiği anlar viral oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x