Fenerbahçe’de İsmail Kartal ve Edin Dzeko’dan Abdulkadir Bitigen’e tepki! Kenarda çok sinirlendi

Başakşehir, Süper Lig’in 22’nci haftasında Fenerbahçe ile karşı karşıya geldi. Fatih Terim Stadyumu’ndaki müsabakanın ilk dakikalarında saha kenarında tansiyon yükseldi.

Karşılaşmanın 12’nci dakikasında Joao Figueriedo’nun yerde kaldığı pozisyonda Abdulkadir Bitigen avantajı oynattı. Top dışarı çıktıktan sonra Abdulkadir Bitigen, İsmail Yüksek’e sarı kart gösterdi. Fenerbahçe cephesi bu pozisyonda korner bekledi.

Müsabakanın 16’ncı dakikasında Deniz Türüç, Ferdi Kadıoğlu’nu faulle durdurdu. Fenerbahçe cephesi bu pozisyonda sarı kart bekledi. Abdulkadir Bitigen iki takım futbolcularına uyarılarda bulundu.

Fenerbahçe’de Edin Dzeko ve İsmail Kartal, uyarıların uzun sürmesi nedeniyle maçın dördüncü hakemi ile Abdulkadir Bitigen’e itiraz etti. Edin Dzeko, maçın dördüncü hakemine maçın başlaması için el işaretlerinde bulundu.

Mücadelenin 20’nci dakikasında Jayden Oosterwolde, itirazları sonrası sarı kartla cezalandırıldı. Abdulkadir Bitigen’in itirazı sonrası İsmail Kartal, maçın dördüncü hakemine yoğun itirazlarda bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x