Kızılcık Şerbeti’nin yeni bölümünden ilk fragman: ‘Kızımın hayatını mahvettiniz…’

Show TV’nin Gold Film imzalı dizisi ‘Kızılcık Şerbeti’nin 47’ci bölümünden ilk fragman yayınlandı. Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı dizinin yönetmenliğini Ketche üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz yer alıyor.

46’INCI BÖLÜMDE NE OLDU?

Doğa’nın Pembe’ye açıktan savaş ilan etmesi evdeki herkesi şoke ederken, Fatih ve Doğa arasında büyük gerilime neden olur. Doğa ilk hamle olarak Nilay’ı kendi yanına çekmeye çalışacak ancak Nilay Pembe annesinden vazgeçmeyecektir.

Doğa, yeni konumunu herkesin gözüne sokmak için Alev’i eve davet eder. Bunu gören Pembe artık büyük oynaması gerektiğine karar vererek Zülkar ve Nilay ile karşı atağa geçer. Ünallar’ın şirketinde ise durumlar karışacak, Ömer ve iki yeğeni Abdullah’a karşı güç birliği yapacaktır. Ömer, gece hayatında tanışıp birlikte olduğu kadını, iş yapacağı şirketin yetkilisi olarak karşısında görmesiyle çok şaşırır.

Umut’un büyük hayallerle başladığı yeni iş hayatı görkemli bir açılışla başlayacaktır. Abdullah ve Alev birlikteliklerine sahip çıkmaya devam etseler de bu durum gün geçtikçe zor olmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x