Wilma Elles: Kızıma kendi elbisemi giydirdim, neredeyse 37 yıllık!

Türk sineması onuruna düzenlenen geleneksel etkinliğin altıncısı bu sene yeni ismi ‘Yeşilçam’dan Bugüne Türk Sineması Ödül Töreni’ ile önceki akşam Taksim Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

SİNEGED (İstanbul Sinema Geliştirme ve Tanıtma Derneği) tarafından düzenlenen törende her yıl olduğu gibi Yeşilçam’ın unutulmaz yıldızları ile Türk Sinemasının genç oyuncuları bir araya geldi. Gecenin sunuculuğunu, aynı zamanda ödül töreninin organizasyonunu da üstlenen Hakan Türkşen ile yapımcı ve senarist Nur Türkşen yaptı.

ÜNLÜ İSİMLER ÖDÜL ALDI

Törende ödül almaya hak kazanan isimler; Tamer Karadağlı, Aslı Bekiroğlu, Necati Akpınar, Naz Elmas, Hasan Can Kaya, İlker Aksum, Vural Çelik, Tuğba Melis Türk, İdris Üstün, Cengiz Küçükayvaz, Gökhan Mete, Devrim Evin, Hikmet Körmükçü, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Tahsin Taşkın, Mehmet Çepiç oldu.

MİNİK KIZIYLA BİRLİKTE GELDİ

Ünlü oyuncu Wilma Elles, geceye kucağında 2 buçuk aylık kızı Tiara Manolya ve eşi Mehmet Şah Çelik ile katıldı.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Elles, “Töreni düzenleyenler arkadaşlarım olduğu için yalnız bırakmak istemedik. Ve kızım Manolya’yı da yanımızda getirdik. Çünkü şuan benimle birlikte olması gerek” dedi.

“BEBEKLİĞİMDE GİYDİĞİM ELBİSE”

Kızı ve eşi ile gazetecilere poz veren oyuncu, “Şunu söyleyeyim. Kızımın şu an üzerinde olan elbise, benim bebekliğimde giydiğim elbise. Kızıma da giymek nasip oldu. Bu elbise neredeyse 37 yıllık” açıklamasında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x